Produkcja: Firmowe Upominki Gadżety Reklama z LOGO
  Artykuły Upominki Prezenty dla firm z nadrukiem LOGO » Nadruki reklamowe na gadżetach Kontakt  |  Wybrane Gadżety  |  Zamówienie Gadżetów   
Kategorie Artykułów
Artykuły biurowe
Artykuły dla dzieci - do szkoły
Artykuły piśmiennicze
Bilonownice reklamowe
Breloki Reklamowe
Czapki reklamowe
Dom Higiena i Zdrowie
Dyplomy GRAWERTON
Elektronika
Gadżety dla kibiców
Gadżety do samochodu
Gry i zabawy
KUBKI REKLAMOWE Ceramika
Luksusowe upominki dla VIP'ów
Odzież Reklamowa Tekstylia
Pamięci Pendrive USB Flash
Parasole reklamowe
Pieczęcie Lakowe
Pinsy Odznaki Przypinki
PODRÓŻE - Art. reklamowe
POLIGRAFIA DLA FIRM
SMYCZE Reklamowe
Tanie długopisy reklamowe
Technika i narzędzia reklamowe
Torebki Reklamowe z LOGO
WATERMAN Sheaffer PARKER
WYPOCZYNEK Art. reklamowe
Zapalniczki reklamowe
Zegary reklamowe
Katalogi z gadżetami
PROMOCJE
Producent gadżetów
Nowości Reklamowe
Zestaw 4 ołówków reklamowych drewnianych czarnych
Zestaw 4 ołówków reklamowych drewnianych czarnych
5,98zł
Gadżety - wyszukiwarka
 
szukany produkt
Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje
Nadruki reklamowe na gadżetach
Cennik Haft
Cennik Laser
Cennik Sitodruk
Cennik Sublimacja
Cennik Tampondruk
Cennik Termotransfer
Cennik folia Flex i Flock
Cennik Sitodruk Parasole
Kubki Reklamowe nadruki
EFFIKOMP Historia i Referencje
Filmy reklamowe EFFIKOMP
Warunki współpracy handlowej
Jak zacząć z nami współpracę ?
GALERIA naszych prac
KONTAKT oraz mapa dojazdu
Nadruki reklamowe na gadżetach

TECHNOLOGIE nadruku / znakowania wykorzystywane w naszej firmie:

PERSONALIZACJA: jest to ideologia znakowania upominków reklamowych przez umieszczenie na nich indywidualnych danych, takich jak imię i nazwisko, logo lub fotografia. Gwarantuje to używanie takiego przedmiotu tylko przez osobę obdarowaną. Według amerykańskich badań w 80% przypadków takiego upominku nie oddaje się do użytkowania innym osobom.

TAMPONDRUK (Tamponadruk): Kolorowy nadruk na większości materiałów, o sztywnej jak i miękkiej powierzchni, zarówno na powierzchniach płaskich jak i zakrzywionych. Maksymalna wielkość nadrukowywanego motywu: okręg o średnicy do 80 mm. Dopuszczane materiały: papier, skóra, drewno, tworzywa sztuczne (w tym ABS), metal, szkło. Technika ta pozwala na znakowanie niewielkich artykułów reklamowych takich jak: długopisów, notesów, kalkulatory, otwieracze zegarów, zapalniczek.

SITODRUK: Druk tą metodą pozwala na zadruk dużych płaskich powierzchni. Maksymalna powierzchnia 80x80 cm. Druk wykonujemy na materiałach takich jak karton, materiały bawełniane i dzianiny, drewno, szkło, akryl, pleksi, metal, torby foliowe, opakowania, itp.

SUBLIMACJA (Termosublimacja): Polega na pierwotnym nadrukowaniu dowolnego wzoru specjalnymi farbami sublimacyjnymi na specjalnym nośniku: papierze lub foli jedną ze znanych metod (sitodruk płaski lub rotacyjny, offset, flexo, plotter piezoelektryczny). Następnie otrzymany wydruk za pomocą termoprasy przenosimy na białe tkaniny i dzianiny poliestrowe lub inne podłoża (drewno, płyty laminatowe, blachy, kubki FOTO itp.) pokryte białym lub bezbarwnym poliestrem. Druk sublimacyjny wykorzystuje fakt, że pewne pigmenty podczas podgrzewania przechodzą bezpośrednio ze stanu stałego w stan gazowy a ich pary są absorbowane i blokowane przez molekuły poliestrowe. Zobacz nasz wpis w Wikipedi -> DRUK SUBLIMACYJNY

TRANSFER (Termotransfer): Podobnie jak sublimacja jest odmianą druku wykorzystująca specjalną folię transferową. Zalecany do nadruku na specyficzne powierzchnie np. nylon, poly, polistyren, polipropylen, drewno, metal. W tej technologi mamy do czynienia z typowym klejeniem się farby do znakowanego przedmiotu. Podobnie jak w sublimacji, wymaga odpowiedniego docisku w określonej temperaturze. Zastosowanie: zdobienie przedmiotów o nietypowych kształtach, kolorach i formatach. Pozwala stosunkowo niskim kosztem znakować pojedyńcze przedmioty.

LASER: Metoda stosowana do bardzo trwałego znakowania na materiałach takich jak: drewno, szkło, akryl, pleksi, skóra, metal anodowany, stal nierdzewna i kwasoodporna, korek, papier, karton, kamień (marmur), guma, silikon, porcelana i inne. W branży reklamowej wykorzystuje sie dwa rodzaje lasera: Tzw. "Mięki - CO2" oraz "Twardy- YAG". Każdy z nich służy do znakowania określonych materiałów. Maksymalna wielkość nadruku/cięcia laserem "Miękkim": 60x40 cm. Maksymalna wielkość nadruku laserem "Twardym" na metalu: 3,5x5 cm.

TŁOCZENIE: Metoda stosowana do trwałego znakowania na przedmiotach wykonanych ze skóry i ekoskóry. Maksymalna wielkość matrycy 6 x 3 cm.

HAFT: Metoda nanoszenia logo lub napisu na różnego rodzaju tkaniny, przy użyciu maszyny hafciarskiej sterowanej komputerowo. Haft może być wykonywany w wielu kolorach i na dużych powierzchniach, zarówno na gotowych wzorach, naszywkach jak i wykrojach (przed szyciem). Maksimum 15 kolorów, Maksymalna powierzchnia 60 cm2. Minimalna wysokość haftowanych liter to około 6 mm.

FOLIA FLEX i FLOCK: Specjalna folia, gładka lub mechata. Do wycinania w niej wzoró służy  ploter tnący. Po ręcznym wybraniu pozostaje wzór do "naklejenia na produkt" Urządzenie do wycinania foli samoprzylepnej. Pozwala na tworzenie dowolnych naklejek wykorzystywanych najczęściej przy wizualizacji zewnętrznej. Przy zastosowaniu folii transportowej, możliwy samodzielny montaż, na praktycznie każdej powierzchni.

LAK (Pieczęcie lakowe): Opracowaliśmy nowatorską metodę umożliwiającą sporządzanie samoprzylepnych pieczęci lakowych. Laserem możemy stworzyć dowolny stępel wypukły lub wklęsły. Specjalną elektryczną lakownicą rozgrzewamy i mieszamy lak. Lak może być w trzech kolorach: Czarny, Brązowy, Czerwony. Odpowiednio wystudzoną wylewkę laku dociskamy stęplem. Odtłuszczona wewnętrzna powierzchnia pieczęci, daje się bez problemu kleić (za pomocą szybkoschnącego kleju) do powierzchni papierowowych/tekturowych, bez efektu tłustej plamy przesiąkającej przez materiał.

DRUK CYFROWY NA TKANINACH (nadruk bezpośredni): Nowatorska metoda wykonywania nadruków na odzieży reklamowej. Połączenie technologi druku atramentowego z przesuwanym stołem roboczym. Standardowo nadruk wykonywany jest na białych materiałach w kolorystyce CMYK. Bardziej zaawansowane rozwiązania pozwalają również na druk bezpośredni na tkaninach ciemnych, poprzez poddruk białego koloru podkładowego, dzięki czemu można idealnie odwzorować kolorystykę projektu. Druk cyfrowy charakteryzuję się brakiem kosztów przygotowalni (cała obróbka sprowadza się do przygotowani projektu w komputerze, przez co nadruki np. na koszulkach są możliwe od jednej sztuki! Druk cyfrowy wyszczególniamy z pewnym wyprzedzeniem, nasza firma cały czas się rozwija, więc technologia ta , zgodnie z planem będzie dostępna w naszej firmie pod koniec 2013 roku.

PYTANIA: Masz jakiekolwiek pytania?  Skontaktuj się z nami. Szczegółowo odpowiemy na wszelkie pytania związane z niuansami nadruków reklamowych.

Dalej
Koszyk
... jest pusty
Gadżety - Bestsellery
01.Metalowy długopis reklamowy KTrendy
02.Ołówek reklamowy drewniany biały z gumką
03.Ołówek reklamowy drewniany czarny-czarny z gumką
04.Zapach samochodowy zawieszka z nadrukiem
05.Metalowy długopis reklamowy KCosmo
06.Długopis reklamowy MPA012010 ABAR
07.Reklamówki plastikowe typu MARKET
08.Ołówek reklamowy drewniany czarny-czarny
09.Drewniane ołówki LITTLE WITCH
10.Zapalniczka wielofunkcyjna EB-15 HC LED
Gadżety - Promocja
Zestaw: długopis + ołówek + etui KCosmo
Zestaw: długopis + ołówek + etui KCosmo
12,00zł
10,00zł
Gadżety - Recenzje
Dyplom - Certyfikat z nadrukiem full kolor 9x12"
..
5 z 5 gwiazdek!
Katalogi reklamowe:
Polecamy firmy:

EFFIKOMP - Członek Klubu signs.pl

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!


Powered & Copyright © by Agencja Reklamowa EFFIKOMP - Producent Artykułów Reklamowych dla firm

Wszelkie prawa do zdjeć, opisów oraz autorskich pomysłów - są zastrzeżone, stanowią wyłączną własnosć Agencji Reklamowej EFFIKOMP - Warszawa.


Kubki Reklamowe z nadrukiem dla firm