Produkcja: Firmowe Upominki Gadżety Reklama z LOGO
  Artykuły Upominki Prezenty dla firm z nadrukiem LOGO » Jak zacząć z nami współpracę ? Kontakt  |  Wybrane Gadżety  |  Zamówienie Gadżetów   
Kategorie Artykułów
Artykuły biurowe
Artykuły dla dzieci - do szkoły
Artykuły piśmiennicze
Bilonownice reklamowe
Breloki Reklamowe
Czapki reklamowe
Dom Higiena i Zdrowie
Dyplomy GRAWERTON
Elektronika
Gadżety dla kibiców
Gadżety do samochodu
Gry i zabawy
KUBKI REKLAMOWE Ceramika
Luksusowe upominki dla VIP'ów
Odzież Reklamowa Tekstylia
Pamięci Pendrive USB Flash
Parasole reklamowe
Pieczęcie Lakowe
Pinsy Odznaki Przypinki
PODRÓŻE - Art. reklamowe
POLIGRAFIA DLA FIRM
SMYCZE Reklamowe
Tanie długopisy reklamowe
Technika i narzędzia reklamowe
Torebki Reklamowe z LOGO
WATERMAN Sheaffer PARKER
WYPOCZYNEK Art. reklamowe
Zapalniczki reklamowe
Zegary reklamowe
Katalogi z gadżetami
PROMOCJE
Producent gadżetów
Nowości Reklamowe
Długopis reklamowy PAR73324.05 JOT & BOX zielony
Długopis reklamowy PAR73324.05 JOT & BOX zielony
2,45zł
Gadżety - wyszukiwarka
 
szukany produkt
Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje
Nadruki reklamowe na gadżetach
Cennik Haft
Cennik Laser
Cennik Sitodruk
Cennik Sublimacja
Cennik Tampondruk
Cennik Termotransfer
Cennik folia Flex i Flock
Cennik Sitodruk Parasole
Kubki Reklamowe nadruki
EFFIKOMP Historia i Referencje
Filmy reklamowe EFFIKOMP
Warunki współpracy handlowej
Jak zacząć z nami współpracę ?
GALERIA naszych prac
KONTAKT oraz mapa dojazdu
Jak zacząć z nami współpracę ?

Tu będzie dość humorystyczny skrótowy elaboracik jak nas podejść aby wszystko od pierwszego telefonu lub maila nabrało rozpędu w celu realizacji najdziwniejszych zleceń.  Pamiętaj.  W reklamie nie ma głupich pytań, są beznadziejne odpowiedzi. W reklamie bardzo często termin realizacji jest na wczoraj, czyli jest to typowe "gaszenie pożarów".  Więc ....

Na początek opcja bardzo spokojna.

Jeśli masz wizję, czego poszukujesz, przejrzyj nasza ofertę na stronie.  Korzystaj z wyszukiwarki gadżetów. Jeśli konkretny produkt wzbudziła twoje zainteresowanie, przeczytaj szczegółowy opis produktu, wejdź na stronę z cenami nadruków w sugerowanej technologi nadruku. Postaraj się wyliczyć łączny koszt produktu wraz z nadrukiem. Napotykasz na problem ... skorzystaj z opcji wysłania do nas zapytania o konkretny gadżet. Jeśli dołączysz do tego zapytania szczegółowe informacje o ilości gadżetów, kolorach nadruku oraz podepniesz podgląd projektu nadruku - możesz się spodziewać z naszej strony szybkiej, szczegółowej odpowiedzi - wyceny z dokładnymi informacjami o terminach realizacji i dostawy. Wówczas na spokojnie decydujesz, czego ile i na kiedy potrzebujesz, my realizujemy resztę. Wyjście najbardziej optymalne. Zamów katalogi w formie drukowanej. Jest tam pełna oferta ponad 3000 sztuk produktów. Na pewno coś tam ciekawego dla siebie znajdziesz. ZOBACZ: KATALOGI GADŻETÓW z cenami. Jeśli to twój pierwszy kontakt z naszą firmą - niestety - obowiązuje papierologia --> oficjalne zamówienie podpisane przez odpowiedniego decydenta.  Jeśli kwota zamówienie poniżej 3000 zł netto - płatność przedpłata lub gotówka przy odbiorze. Jeśli wartość zamówienia powyżej 3000 zł - zaliczka 40% wartości zamówienia, pozostałość płatna przy odbiorze.  Niestety takie mamy procedury. Nie warto negocjować w tej materii - w tej kwestii jesteśmy nieustępliwi.

Opcja dość nerwowa dla wszystkich:

Potrzebuję coś.... Dla jakiejś tak grupy docelowej... Nakład ileś tam sztuk, w cenie z nadrukiem do jakiejś tam kwoty, termin najlepiej  za trzy dni... zaproponujcie coś.  I tu zaczynają się schody. Jeśli już się znamy - zawsze szybko coś doradzimy. Przy wzajemnym zrozumieniu - zawsze coś wymyślimy. Sugestia. Zapoznaj się choć trochę naszą ofertą. Naprawdę bardzo ciężko jest dopasować komuś coś ciekawego, nie znając jego gustu. Pamiętaj. Jesteśmy fachowcami od nadruków. Robimy to perfekcyjnie - natomiast wybór produktu należy do ciebie. Pozostałe punkty realizacji takiego zapytania, jak w punkcie powyżej. 

Opcja bardzo nerwowa "gaszenie pożaru":

Na jutro potrzebuję np. 100 koszulek z nadrukiem... Co wtedy? Standardowy termin realizacji dla każdego produktu jest w jego opisie. Trzeba wiedzieć że nie wszystkie produkty importujemy samodzielnie. Nie wszystkie produkty mamy na magazynie od reki. Nie zawsze dostępne są wszystkie kolory lub rozmiary np. koszulek. Co wtedy ?? Kontaktuj się z nami jak najszybciej. Wtedy czas gra decydującą role. Zawsze mamy możliwość "zorganizować" - ściągnąć w trybie ekspresowym partię danego produktu od zaprzyjaźnionych importerów /  producentów, a wówczas pozostaje wyłącznie kwestia wykonania nadruku. I w tym miejscu pokonujemy konkurencję. Posiadamy własny park maszynowy, w związku z powyższym jeśli klient jest w stanie zapłacić extra za ekspres jesteśmy w stanie przez noc wykonać nadruk, spakować i wysłać do klienta gotowe artykuły reklamowe - praktycznie na wczoraj. Reasumując: opcja nerwowa, kosztowna ale możliwa do realizacji przysłowiowo na wczoraj.

Opcja najbardziej kulturalna - spokojna, marzenie każdego producenta w branży reklamowej:

Zakładamy że znamy się już z naszym odbiorcą. Stały klient zna już nasze możliwości, jakość i terminowość. Wzajemnie darzymy się zaufaniem. Z dużym wyprzedzeniem planujemy realizację jakiegoś pomysłu. Jest czas aby "pomacać próbki", nawet wykonać i dostarczyć prototyp. Większość informacji wymieniamy za pomocą internetu - jest czas na wizualizację nadruku, zmiany, poprawki, a nawet marudzenie (generalnie bardzo lubimy, gdy nasz klient wie czego szuka). W takim przypadku wszyscy mamy komfort pracy, brak typowego ciśnienia związanego z napiętymi terminami, planami produkcji - wytrzymałością maszyn i ludzi - wszystko spokojnie płynie.... luzik. Wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom - tego właśnie życzymy.

Pamiętaj. Podaj do siebie telefon kontaktowy.

 

Pamiętaj. Gwarantowane terminy realizacji - to dla nas rzecz święta - jeśli podejmujemy się czegoś na wczoraj - otrzymałeś to już na pewno.

Dalej
Koszyk
... jest pusty
Gadżety - Bestsellery
01.Metalowy długopis reklamowy KTrendy
02.Ołówek reklamowy drewniany biały z gumką
03.Ołówek reklamowy drewniany czarny-czarny z gumką
04.Zapach samochodowy zawieszka z nadrukiem
05.Metalowy długopis reklamowy KCosmo
06.Długopis reklamowy MPA012010 ABAR
07.Reklamówki plastikowe typu MARKET
08.Ołówek reklamowy drewniany czarny-czarny
09.Drewniane ołówki LITTLE WITCH
10.Zapalniczka wielofunkcyjna EB-15 HC LED
Gadżety - Promocja
Elastyczny pasek odblaskowy
Elastyczny pasek odblaskowy
1,90zł
1,75zł
Gadżety - Recenzje
Torba bawełniana MANACOR
..
5 z 5 gwiazdek!
Katalogi reklamowe:
Polecamy firmy:

EFFIKOMP - Członek Klubu signs.pl

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!


Powered & Copyright © by Agencja Reklamowa EFFIKOMP - Producent Artykułów Reklamowych dla firm

Wszelkie prawa do zdjeć, opisów oraz autorskich pomysłów - są zastrzeżone, stanowią wyłączną własnosć Agencji Reklamowej EFFIKOMP - Warszawa.


Upominki na każdą okazje Prezenty na zamówienie